"Kompleksowo wykańczamy wnętrza sklepów,

centrów handlowych, marketów."

Andrzej Stępień, właściciel

Strona główna ---> O nas

O nas


Jesteśmy grupą firm, działających wspólnie już od ponad 14 lat na terenie całego kraju. Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego wykańczania wnętrz obiektów sklepowych, centrów handlowych oraz marketów.

Oferta usług obejmuje:

- Aranżację wnętrz

- Prace klimatyzacyjno-wentylacyjne

- Usługi elektryczne

- Sieci komputerowe

- Szyldy i banery

- Usługi wodno-kanalizacyjne

- Glazurnictwo

- Stolarstwo

- Prace porządkowe

To czym się charakteryzujemy to:

1. Materiały najwyższej jakości, które gwarantują bezkonkurencyjny poziom świadczonych usług. Wykonujemy prace z wykorzystaniem materiałów między innymi takich firm jak Knauf, Rigips, Beckers i Flugger. Wszystkie posiadają wymagane certyfikaty.

2. Profesjonalnie wyspecjalizowana i przeszkolona kadra. Wszyscy nasi pracownicy są zarejestrowani, mają aktualne szkolenia BHP oraz sukcesywnie przechodzą kursy dokształcające ich umiejętności.

3. Fachowość usługi. Prace wykonujemy w sposób profesjonalny, co umożliwia bezproblemowe dopuszczenie wszystkich realizowanych przez nas obiektów do użytkowania przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

4. Dotrzymywanie terminów. Mając doświadczenie w branży wszystkie podjęte zlecenia doprowadzamy do końca z zachowaniem terminu realizacji

5. Porządek. Ostatnim etapem naszych prac jest doprowadzenie pomieszczeń do stanu umożliwiającego normalną eksploatację.

6. Własna baza transportowa. Dzięki temu koszty związane z tym obszarem pozostają po naszej stronie.

7. Konkurencyjne ceny. Posiadamy szerokie kontakty z hurtowniami budowlanymi na terenie całego kraju - WKT. Dzięki temu dysponujemy atrakcyjnym systemem rabatowym i promocyjnym.

Zdecydowanym wyróżnikiem naszej grupy jest jakość inwestycji oraz profesjonalne i zarazem indywidualne podejście do każdego Inwestora. Efektem tego jest przede wszystkim uznanie naszych Klientów, a także otrzymane certyfikaty i referencje.

O nas Realizacje Oferta Partnerzy Klienci Referencje Galeria Kontakt

Copyright © A. S. Bud, e-mail: andrzej30310@wp.pl